снег

Ви можете нам зателефонувати (053615)2621 або (053615)62213 або долучитися до групи у VIBER(посилання праворуч).
вул. Григора Тютюнника 19А

book виставки

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні триває 2-й етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. Лубенська Міська бібліотека для дітей також долучилася до національного проєкту.
Завдяки книжковій виставці, що експонується в книгозбірні, маленькі учасники дорожнього руху зможуть отримати більше інформації щодо його безпеки.


Книжкова виставка-інсталяція «На захисті Батьківщини», яку напередодні відзначення Дня Збройних сил України оформили в Лубенській міській бібліотеці для дітей, викликала неабиякий інтерес у маленьких користувачів книгозбірні. Добірка книг та журналів представлена на виставці в доступній формі знайомить юних читачів з історією формування збройних сил від сивої давнини до сучасності, з родами військ, видами різної зброї. Оповідає про хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці .
День Збройний сил України – почесне свято тих, хто вартує нашу державу, демонструє небачену незламність та героїзм, захищаючи свій народ і рідну землю. Читачі та працівники бібліотеки з почуттям глибокої шани щиро вітають ветеранів та військовослужбовців Збройних Сил України і бажають надійного родинного тилу, богатирського здоров'я, звершення мрій, Перемоги і Миру.
Найкраща в світі наша Батьківщина
Чарівна осінь 
28 липня - Міжнародний день шахів
28 червня ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ - ОСНОВНОГО ЗАКОНУ ДЕРЖАВИ.
21 травня - ДЕНЬ ЄВРОПИ
18 травня - ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

120 років Олесь (Олександр) Васильович Донченко (* 19 серпня 1902, с. Великі Сорочинці Полтавська область12 квітня 1954, м. Лубни Полтавська область) — український радянський поет, прозаїк, казкар.Новинки від УІК на абонементі та в читальному залі
20 грудня 2013 року Генеральна Асамблея прийняла резолюцію про науку, техніку і інновації в цілях розвитку, в якій визнавалося, що повноцінний і рівний доступ до сфери науки, техніки і інновацій для жінок будь-якого віку і їх участь в цій сфері є необхідною умовою забезпечення гендерної рівності і розширення прав і можливостей жінок.
15 грудня 2015 року Генеральна Асамблея прийняла резолюцію, проголосивши 11 лютого Міжнародним днем жінок і дівчаток в науці (A/RES/70/212). Організація Об’єднаних Націй запропонувала всім державам-членам, організаціям і органам системи ООН та інших міжнародним і регіональним організаціям, приватного сектору та науковим колам, а також громадянського суспільства, включаючи неурядові організації і приватних осіб, відзначати Міжнародний день жінок і дівчаток в науці належним чином, в тому числі за допомогою проведення просвітницьких і суспільно-пропагандистських заходів, з тим щоб заохочувати повноцінну і рівноправну участь жінок і дівчаток в процесах в сфері освіти, професійної підготовки, забезпечення зайнятості та прийняття рішень в природничо-наукової області, ліквідувати всі прояви дискримінації по відношенню до жінок , в тому числі в галузі освіти і зайнятості, і долати правові, економічні, соціальні та культурні бар’єри на шляху до цього, в тому числі заохочуючи розробку науково-освітньої політики та програм, включаючи, в міру необхідності, шкільні програми, сприяти більш широкому залученню жінок і дівчаток до сфери науки, заохочувати розвиток жінками наукової кар’єри і визнавати досягнення жінок в науці. (Джерело: un.org)

29 січня - День пам'яті героїв Крут.
Крути. Саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
До цієї дати в бібліотеці оформлено тематичну поличку - мозаїку пам'яті "Крути. Нескорений політ". Діти мають змогу ознайомитися з найрізноманітнішими матеріалами  тих надзвичайно трагічних подій, в яких розкривається хід трагедії, героїка подвигу синів України (київських студентів та учнів) в ім'я своєї Вітчизни.
Любов до рідного краю, зароджена в серцях найкращих представників українського студенства, так само яскраво й незнищенно нині і в наших серцях більше ста років після КРУТ.

22 січня- День Соборності України-
одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності України.

Цього року відзначаємо 103 річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки — однієї з ключових подій Української революції 1917–1921 років.
Запрошуємо долучитися до вшанування цієї пам'ятної події. 
В стінах книгозбірні оформлена книжкова виставка "Свята моя земля - велична Україна". Вона є нагадуванням кожному свідомому українцю про те, що лише у єдності дій та соборності душ можна досягти величної мети.

В січні Україна відзначала день народження поета-класика Володимира Миколайовича Сосюри.


 

22 квітня Всесвітній день Землі.
Читачі нашої бібліотеки дуже старалися, щоб привернути увагу людей до навколишнього світу... Світу, який нас оточує... Світу, в якому ми живемо.
 
Гартуй свій дух і волю й тіло,
Берися за роботу сміло.
Уже тепер з маленьких літ
Іди добро творити в світ!

Свій голос віддаю за матінку-природу
За чистоту Землі, красу і вроду.
За екологію довкілля і душі.
Ставай і ти й діла свої верши.

 
Натискайте на мітки та подорожуйте плакатом. Це весело, цікаво та корисно. 

Літописець з берегів Сули
100 років від дня народження В. К. Малика
Немає коментарів:

Дописати коментар