снег

Ви можете нам зателефонувати (053615)2621 або (053615)62213 або долучитися до групи у VIBER(посилання праворуч).
вул. Григора Тютюнника 19А

Сторінками журналів

Наш кіт  Матраскін дуже полюбляє журнали. Іноді він навіть фотографує все цікаве що йому трапляється. 

                               👇


В журналах нашої бібліотеки є гарні казочки, оповідання та віршики "Прочитай сам". Разом з котом Матраскіним ми рекомендуємо батькам з дітками 4+ 


2023☝
Кіт Матраскіна ніколи не залишає стін рідної бібліотеки, та незважаючи на це, багато знає про світ. А подорожує він з книгами та журналами. 

 



















🐱Нарешті я взяв до лап новенькі журнали. Дізнався багато цікавого про себе та інших. Повідгадував кросворди, пройшов цікаві тести... А ще вразила одна водночас сумна та смішна історія. Цікаво що ви про це думаєте. Напишіть мені про це в коментарі з поміткою *інтернет-халепа



😸
Сьогодні мені до лап потрапили старі номери мого улюбленого журналу "Барвінок". Ви навіть не уявляєте скільки цікавого в них.







ось, наприклад, цікавинки з №6 2012р

Єдиноріг. 

Є серед китоподібних цікава тварина-довгозубик Нарвал або Єдиноріг. В нього лівий верхній різець стирчить на 3 метри вперед. Ним він пробиває в кризі ополонку, щоб сам та його родичі могли дихати. 

Нарвал

               


                            

Місто мурашок.


Його знайшли в Бразилії. Воно схоже на наші людські. Тут є дороги, тунелі, поля, сади.
Збудували його мурашки-листорізи. Місто велике: розташоване на площі 500 квадратних метрів і на глибині 26м. Щоб прорити лабіринт, комахи розкопали 400 тонн грунту! Ця знахідка переконала вчених, що мурашки уміють злагоджено працювати, що їм під силу збудувати і такий великий дім. Керівник розкопок професор Луїс Фордж вважає, що ця споруда може змагатися з Великою Китайською стіною - за своїм гігантизму і витраченим зусиллям. 


Інтернет-залежність це не жарти. 


Коли мама свариться що ви багато проводите часу за комп'ютером, то не слід ображатися... Ви не лише витрачаєте свій час... ви шкодите своєму здоров'ю.
Протягом двох років китайські вчені вивчали вплив Інтернету на мозок. Той, хто щодня сидить у мережі, значно повільніше приймає рішення, починає втрачати контроль над своїми діями. 
Подібні зміни в поведінці простежуються й у того, хто вживає алкоголь та наркотики.

А американські та іспанські вчені до свого експерименту залучили більше 100 дітей від 3 до 8 років. Щодня вони проводили по 4 години без активного руху: грали в комп'ютерні ігри, дивилися телевізор. В результаті чого діти ставали збудженими, не могли зосередитися, у них підвищувався апетит, кров'яний тиск, порушувався обмін речовин, погіршувалася успішність у школі.

Задавака № 24 2020р.


У вирі заголовків
"Артем Пивоваров презентував нову пісню" .- задавака.-2021.-#22
"Актори Гаррі Поттера знову знімуться разом" Задавака.-2021.-#22







Немає коментарів:

Дописати коментар